Отзывы о компании Shopka.com.ua
- Вячеслав Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, що оцінили нашу роботу! Завжди раді старатись для вас 🌟
- Комментарий продавца
- Ольга С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, що оцінили нашу роботу! Завжди раді старатись для вас 🌟
- Комментарий продавца
- Александр К.
Товар хороший,быстрая доставка, спасибо большое!
- Комментарий продавца
Вдячні за Ваш відгук! Це надихає нас і надалі вдосконалювати сервіс та залишати приємні враження від покупок.
- Комментарий продавца
- Сергій В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, що оцінили нашу роботу! Завжди раді старатись для вас 🌟
- Комментарий продавца
- Люба Ч.
Купила подушку бо травмувала поперек,з подушкою сидіти краще, бо вона м'яка не так болить.
- Руслана С.
Замовляла 2 тенти на авто, прислали лише один . Повибачались,гроші пообіцяли повернути. телефонувала їм 3 рази і три рази казали «Зараз передаю вашу заявку на повернення коштів кудись там.. і до вечора вони вам прийдуть.» Нічого не приходило тупо 3 рази, і сьогодня мені вже не відповідають на дзвінки. Ні в якому разі не раджу, краще перестрахуйте себе і знайдіть інших продавців
- Комментарий продавца
Доброго дня. Перепрошуємо за ситуацію з комплектацією замовлення. Заявка на повернення коштів була оформлена та передана в бухгалтерію. Відповідно до умов магазину повернення здійснюється протягом 14 робочих днів. Через святкові дні обробка тривала трохи довше.
Наразі кошти повернуті в межах встановлених термінів. Дякуємо за розуміння.
- Комментарий продавца
- Анатолий М.
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Нам дуже приємно бачити, що Ви залишилися задоволені 😊
- Комментарий продавца
- Елена Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер. Дякую
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нам надзвичайно приємно, що Ви поділились враженнями. Це найкраща мотивація для нашої команди продовжувати працювати ще краще 💪
- Комментарий продавца
- Юлия Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Нам дуже приємно бачити, що Ви залишилися задоволені 😊
- Комментарий продавца
- Игорь С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все ок працює добре. Насправді цікава річ .В мороз сів і подумав що збс, дупі не холодно, але можна було і краще... Потім глянув на пульт... І шо шо... ввімкнув потім )) Рекомендую річ гарна а різниця колосальна особливо для кожаних сідух( взимку страшна лють для дупки)
- Комментарий продавца
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нам надзвичайно приємно, що Ви поділились враженнями. Це найкраща мотивація для нашої команди продовжувати працювати ще краще 💪
- Комментарий продавца
